MaxoMixx rokas blenderis

Ideāli piemērots jebkuram nopietnam pavāram.

Jaunā MaxoMixx rokas blendera motors nodrošina līdz 800 vatu jaudu, kas ir pietiekama, lai sasniegtu profesionālu rezultātu ar vienu pogas pieskārienu.

Skatīt produktu pārskatu
Ar MaxoMixx jūsu ēdienu gatavošana sasniegs jaunu līmeni.

Ar MaxoMixx jūsu ēdienu gatavošana sasniegs jaunu līmeni.

Augstākās kvalitātes MaxoMixx rokas blenderis ļauj radīt profesionālu rezultātu uz galda, turklāt tā kvalitatīvais nerūsējošā tērauda korpuss un kāts, kas izgatavots no tā paša materiāla, ir vizuāls baudījums.

Jaudīgs motors, nevainojami rezultāti.

Jaudīgs motors, nevainojami rezultāti.

Vispusīgais piederumu klāsts, tostarp papildu daudzfunkcionālais piederums ar dažādiem diskiem un instrumentiem, praktiski pārveido MaxoMixx rokas blenderi nelielā virtuves kombainā. Piederumus var ātri un viegli pievienot, pateicoties patentētajam klikšķa savienojuma mehānismam.

Atklājiet daudzveidīgo, jaudīgo virtuves ierīci profesionāļiem.

Izbaudiet nevainojami iejauktas mīklas, pateicoties 1500 vatu motoram un viedajam Smart dough sensoram. Nemainīgs maisīšanas ātrums nodrošina ātru darbu pat ar smagiem maisījumiem un lielu apjomu.

Garša jaunā formā.

Garša jaunā formā.

MaxoMixx rokas blendera griezējs atvieglo nevainojamu augļu un dārzeņu smalku sagriešanu. Abi īpašie asmeņi viegli darbojas un vienmēr sagriež augļus un dārzeņus identiskos 9 vai 13 mm gabaliņos.

Viscaur izturīgs.

Viscaur izturīgs.

Kvalitatīvais korpuss un nerūsējošā tērauda kāts ļauj strādāt tieši karstos kastroļos. Izturīgais blendera kāts ir viegli tīrāms – to var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Turklāt nerūsējošais tērauds neietekmē gatavotā ēdiena garšu, kā arī garantē, ka ierīce ir higiēniski tīra. Materiāls neizbalē, tādēļ tas izskatīsies labi visu ierīces kalpošanas laiku.

Nevainojams baudījums kā uz delnas.

Nevainojams baudījums kā uz delnas.

Neslīdošais, mīkstais rokturis un ergonomiskais dizains nodrošina optimālu komfortu un drošību. Lielās, viegli sasniedzamā pogas un uzgaļa grozāmā vadība ļauj strādāt efektīvi un intuitīvi. Elastīgais spirāles vads* sniedz papildu brīvību.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!