Trauku mazgājamās mašīnas, kas nodrošina perfektus žāvēšanas rezultātus

Trauku žāvētājs starp trauku mazgājamām mašīnām.

Trauku žāvētājs starp trauku mazgājamām mašīnām.

Žāvē tikpat nevainojami kā mazgā: Bosch PerfectDry trauku mazgājamā mašīna ar Zeolith tehnoloģiju izcilam žāvēšanas rezultātam, pat plastmasas traukiem.

Daudzās trauku mazgājamās mašīnās var mazgāt plastmasu. Šī ierīce jums to žāvēs.

Daudzās trauku mazgājamās mašīnās var mazgāt plastmasu. Šī ierīce jums to žāvēs.

Pusdienu kārbas, salātu bļodas, šķīvji vai bērnu pudelītes – plastmasas trauki bieži vien ir piemērotākā izvēle mūsu ikdienas dzīvē. Kaut arī plastmasas trauki ir noderīgi, to mazgāšana trauku mazgājamās mašīnā rada papildu darbu: parasti trauki vēl aizvien ir slapji, un tie ir papildus jānoslauka. Izmantojot PerfectDry trauku mazgājamo mašīnu, kuras pamatā ir Zeolith tehnoloģija, jūs varat ievietot plastmasas traukus skapī, tiklīdz ir beidzies trauku mazgāšanas cikls. Pirms tam nav nepieciešams tos slaucīt ar rokām.

Skatīt trauku mazgājamās mašīnas ar PerfectDry

Uz Zeolith balstītā PerfectDry funkcija. Ideāls žāvēšanas rezultāts pat plastmasas traukiem.

Uz Zeolith balstītā PerfectDry funkcija. Ideāls žāvēšanas rezultāts pat plastmasas traukiem.

Mūsu PerfectDry trauku mazgājamā mašīna jau paveica darbu jūsu vietā, nodrošinot nevainojamu žāvēšanu ar vienmērīgu, spēcīgu, bet vienlaikus saudzīgu 3D gaisa plūsmu. Bosch PerfectDry trauku mazgājamā mašīna, kuras pamatā ir Zeolith tehnoloģija, absorbē mitrumu un pārveido to siltā gaisā. Turklāt, ja nepieciešams, opcija ExtraDry palielina žāvēšanas jaudu. Tādējādi pat jūsu plastmasas trauki būs ne tikai mirdzoši tīri, bet arī nevainojami sausi. Uz Zeolith balstītā PerfectDry tehnoloģija nodrošina nevainojamus rezultātus visā jūsu Bosch trauku mazgājamās mašīnas kalpošanas laikā.

Tīrs dizains. Ļoti ērta lietošana.

Tīrs dizains. Ļoti ērta lietošana.

Bosch trauku mazgājamo mašīnu TFT displeji ļauj intuitīvi izvēlēties programmas vienkārša teksta izvēlnē, izmantojot reāllaika rādījumu, un uzskatāmi parāda statusa informāciju. Turklāt TFT displejs sniedz noderīgu informāciju par ūdens un enerģijas taupīšanu. Piedevām displejs parāda sāls un skalošanas palīglīdzekļu apjomu.

Klusi kā čuksti.

Klusi kā čuksti.

Virtuve ir kas vairāk par ēdiena gatavošanas telpu. Tā ir vieta, kur dzīvot un justies kā mājās – strādājot, guļot, lasot, klausoties mūziku, spēlējoties ar bērniem vai strādājot no mājām. Tādēļ mūsu Bosch trauku mazgājamās mašīnas darbības laikā ir īpaši klusas. Lai radītu mierīgu atmosfēru, īpaši klusā programma Silence ļauj darbināt trauku mazgājamo mašīnu visklusākajā darba režīmā. Tas ir īpaši noderīgi, ja virtuve un dzīvojamā istaba ir apvienotas vienā telpā.

Skatīt mūsu klusās trauku mazgājamās mašīnas

Mūsu glāžu sargs.

Mūsu glāžu sargs.

Glāzes tiek izmantotas katru dienu. Tās visvieglāk var mazgāt un žāvēt trauku mazgājamā mašīnā, lai ilgstoši izskatītos kā jaunas. Mūsu trauku mazgāšanas mašīnas ir īpaši saudzīgas pret jūsu vērtīgajiem stikla traukiem. Programma Glass 40 °C saudzīgi mazgā trauslas glāzes, nodrošinot nevainojamu žāvēšanas rezultātu. Papildu GlassSecure paplāte, ko var droši novietot apakšējā grozā, nodrošina mirdzošu rezultātu un papildu drošību vīna glāzēm. Tas tiek panākts, noturot glāzes ar gariem kātiem stabilā pozīcijā, kas novērš skrāpējumus. Turklāt precīza glāžu aizsardzība nodrošina noturīgu mirdzuma aizsardzību: Bosch nodrošina ar vārstiem kontrolētu cieta un mīksta ūdens apvienojumu. Mirdzums tiek saglabāts pat pēc vairākiem mazgāšanas cikliem.

Skatīties video par GlassSecure paplāti

Bosch kvalitāte visā sērijā: mūsu trauku mazgājamo mašīnu klāsts.

Skatīt produktus

Series | 8 > Series | 6 > Series | 4 > Series | 2 >
Uz Zeolith balstītā PerfectDry funkcija
Ideāli žāvēšanas rezultāti, pat žāvējot plastmasu.
*
ExtraDry funkcija
Īpaši rūpīga žāvēšanas funkcija grūti žāvējamiem traukiem.
* *
Programma Silence
Klusākais veids, kā lietot trauku mazgājamo mašīnu.
*
Saglabā glāzes mirdzoši spožas pat pēc vairākiem mazgāšanas cikliem.
Automātiska ūdens cietības līdzsvarošana ilgtspējīgā un optimālā līmenī.
Paplāte GlassSecure
Droša vīna glāžu novietošana, nevainojama tīrība un žāvēšana.
*
Programma Glass 40 °C
Aizsardzības programma saudzīgai glāžu mazgāšanai un žāvēšanai.
*
Home Connect
Savienota sadzīves tehnika vieglākai ikdienai.
* *
*atkarībā no produkta
Atrast tuvāko dīleri.

Atrast tuvāko dīleri.

Jūsu jaunā Bosch trauku mazgājamā mašīna var būt tepat netālu. Izvēlieties savu pilsētu un atrodiet tuvāko tirgotāju jau tagad!

Pārdevēju meklēšana

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!