Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Higiēna mums ir ļoti svarīga.

Nežēlīgs pret mikrobiem, saudzīgs pret drēbēm un ādu.

Mūsu drēbes uzņem un absorbē gandrīz visu, ar ko mēs saskaramies katru dienu. Tādēļ drēbju higiēniskas tīrības saglabāšana mums ir galvenā prioritāte. Bosch veļas mazgājamām mašīnām ir plašs mazgāšanas programmu un opciju klāsts, kas palīdzēs maksimāli izmantot jūsu mašīnu. Piemēram, ActiveOxygen ļauj iznīcināt 99,99 %* baktēriju un mikrobu pat zemā temperatūrā bez papildu ķimikālijām. Cilvēkiem ar jutīgu, viegli kairināmu ādu nav jāmeklē tālāk par mūsu programmu AllergyPlus, kas efektīvi samazina tādu alergēnu kā ziedputekšņu, dzīvnieku spalvu un putekļu ērcīšu atlikumus.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas ar ActiveOxygen

Dažreiz nepietiek ar vienkāršu tīrību.

Tīrība ne vienmēr ir higiēniska tīrība, kas var radīt raizes bērniem, pensionāriem, kā arī cilvēkiem, kas cieš no alerģijām.

Bosch ProHygienic putekļsūcējs ar UltraAllergy sistēmu nodrošina trīskāršu aizsardzību pret putekļu ērcītēm, pelējuma sporām, ziedputekšņiem un citiem alergēniem. Tas apvieno mūsu labākās filtrēšanas tehnoloģijas – PowerProtect putekļu maisiņu un mūsu higiēnisko blīvējumu –, lai nodrošinātu izcilu tīrīšanas jaudu ar zemu enerģijas patēriņu, vienlaikus novēršot atkārtotu alergēnu nonākšanu telpā. Tas ideāli atbilst cilvēkiem ar augstākajiem higiēnas standartiem un palīdz parūpēties par jūsu māju un ģimeni.

Skatīt ProHygienic putekļsūcēju klāstu

Notīra jebkādus netīrumus, pat neredzamus.

Vecākiem drošība un atbilstoša higiēna ir īpaši svarīga, gatavojot ēdienu saviem bērniem. Galu galā, zīdaiņu pudelēm un barošanas aprīkojumam jābūt pilnīgi un higiēniski tīram – bez izņēmuma. Bosch trauku mazgājamās mašīnas ar funkciju HygienePlus jums palīdz uzlabot higiēnu un drošību. HygienePlus paaugstina temperatūru līdz 70 °C apmēram 10 minūtes, tādējādi nodrošinot visaugstāko higiēnas līmeni. Tādējādi tā ir ideāli piemērota cilvēkiem, kas cieš no alerģijām. Mūsu funkcija HygienePlus sniedz maksimālu sirdsmieru, gatavojot bērnu maltītes.

Skatīt trauku mazgājamās mašīnas ar HygienePlus

*Līdz 99,99 % E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus un bakterofāga MS2 samazinājums mazgāšanas programmā „Jaukta auksta”, izmantojot ieteicamo devu šķidrā veļas mazgāšanas līdzekļa un mazgājot 4 kg veļas – pētījums MB 7623/15 2015. gada 29. jūlijā, ko veica wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH pēc BSH Hausgeräte GmbH pasūtījuma.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!