Higiēna mums ir ļoti svarīga.

Dažreiz nepietiek ar vienkāršu tīrību.

Tīrība ne vienmēr ir higiēniska tīrība, kas var radīt raizes bērniem, pensionāriem, kā arī cilvēkiem, kas cieš no alerģijām.

Bosch ProHygienic putekļsūcējs ar UltraAllergy sistēmu nodrošina trīskāršu aizsardzību pret putekļu ērcītēm, pelējuma sporām, ziedputekšņiem un citiem alergēniem. Tas apvieno mūsu labākās filtrēšanas tehnoloģijas – PowerProtect putekļu maisiņu un mūsu higiēnisko blīvējumu –, lai nodrošinātu izcilu tīrīšanas jaudu ar zemu enerģijas patēriņu, vienlaikus novēršot atkārtotu alergēnu nonākšanu telpā. Tas ideāli atbilst cilvēkiem ar augstākajiem higiēnas standartiem un palīdz parūpēties par jūsu māju un ģimeni.

Skatīt ProHygienic putekļsūcēju klāstu

Notīra jebkādus netīrumus, pat neredzamus.

Vecākiem drošība un atbilstoša higiēna ir īpaši svarīga, gatavojot ēdienu saviem bērniem. Galu galā, zīdaiņu pudelēm un barošanas aprīkojumam jābūt pilnīgi un higiēniski tīram – bez izņēmuma. Bosch trauku mazgājamās mašīnas ar funkciju HygienePlus jums palīdz uzlabot higiēnu un drošību. HygienePlus paaugstina temperatūru līdz 70 °C apmēram 10 minūtes, tādējādi nodrošinot visaugstāko higiēnas līmeni. Tādējādi tā ir ideāli piemērota cilvēkiem, kas cieš no alerģijām. Mūsu funkcija HygienePlus sniedz maksimālu sirdsmieru, gatavojot bērnu maltītes.

Skatīt trauku mazgājamās mašīnas ar HygienePlus

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!