Mūsu labākā sadzīves tehnika mierīgai un ērtai mājai.

Klusa veļas mazgāšana.

Veļas mazgājamās mašīnas lietošana vēlu naktī var ne tikai traucēt jūsu miegu, bet arī apgrūtināt kaimiņus. Mūsu veļas mazgājamās mašīnas ar EcoSilence Drive ļauj mazgāt veļu jebkurā laikā, netraucējot nevienam. Īpašais bezkontaktu motors samazina berzes troksni, kas nodrošina vienmērīgāku, īpaši klusu darbības ciklu. Turklāt spirālveida pretvibrācijas sānu sienas samazina vibrācijas un uzlabo stabilitāti. Vienalga, kad iedarbināsiet savu veļas mazgājamo mašīnu, jūs un jūsu kaimiņi neko nedzirdēsiet.

Skatīt veļas mazgājamās mašīnas ar EcoSilence Drive

Visiem, kas nevēlas neko dzirdēt par trauku mazgāšanu.

Vienalga, vai vēlaties pabeigt labu grāmatu vai izbaudīt mierīgu maltīti ar tuviniekiem, ir brīži, kad nevēlaties tikt traucēts. Optimizētas līdz pēdējam decibelam, mūsu trauku mazgājamās mašīnas ar funkciju SuperSilence Plus ir ļoti klusas – tik klusas, ka jūs praktiski nedzirdēsiet, vai tās darbojas. Patiesībā tās ir tik klusas, ka mēs pievienojām papildu gaismu, lai jūs zinātu, kad cikls darbojas.

Skatīt trauku mazgājamās mašīnas ar SuperSilence Plus

Vienlaikus novērsiet smakas un stresu virtuvē.

Mēs vēlamies, lai jūs izbaudītu virtuvē pavadīto laiku ar visām maņām. Lai nodrošinātu mieru ēdiena gatavošanas laikā, mēs izstrādājām jaudīgus tvaika nosūcējus ar EcoSilence Drive. Īpašais bezkontaktu motors nodrošina efektīvu ventilāciju virtuvē, kas ir praktiski nedzirdama. Tas nozīmē, ka jūs varat atpūsties un koncentrēties uz svarīgajām lietām – savu maltīti un viesiem.

Skatīt tvaika nosūcējus ar EcoSilence Drive

Neticami jaudīgi, bet vienlaikus neticami klusi.

Līdz šim nebija iespējams klausīties mūziku, skatīties televizoru vai zvanīt pa tālruni, ja fonā darbojās putekļsūcējs. Mūsu putekļsūcējs ir neticami kluss, nesamazinot tīrīšanas jaudu. Pateicoties novatoriskajai sistēmai SilenceSound, ProSilence 59 rada tikai 59 dB. Jaunā augsta snieguma sprausla nodrošina nesalīdzināmu tīrīšanas rezultātu. Tagad jūs varat baudīt pelnītu mieru un klusumu, pat tīrot māju!

Skatīt ProSilence putekļsūcēju klāstu

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!