Mūsu svaigākās veselīga uztura idejas.

Pastaiga līdz ledusskapim nekad nav bijusi veselīgāka.

Iegādāties svaigu pārtiku ir viena lieta, bet saglabāt to svaigu ir pavisam kas cits. Mūsu ledusskapjiem ar VitaFresh pro ir divas dažādas klimata zonas, kas saglabā pārtiku svaigu līdz 3 reizēm ilgāk. Pateicoties precīzām iestatījumu opcijām un hermētiskam atvilktnes blīvējumam, VitaFresh pro vienmēr nodrošina ideālus apstākļus. Apakšējā atvilktne ir ideāli piemērota zivju un gaļas uzglabāšanai, savukārt lielā augšējā atvilktne ir aprīkota ar regulējamu mitruma zonu. Tādējādi tā ir ideāli piemērota augļiem un dārzeņiem. Tā rezultātā pārtika paliek svaiga vairākas nedēļas, ļaujot jums un jūsu tuviniekiem brīvi baudīt veselīgu uzturu.

Skatīt ledusskapjus ar saldētavu – ar VitaFresh pro tehnoloģiju

Tvaicē tik maigi, ka pat vitamīni paliek uz vakariņām.

Vitamīniem ir būtiska nozīme mūsu imūnsistēmas darbībā. Tie ļauj mums justies, izskatīties un strādāt labāk. Diemžēl ēdiena gatavošanas laikā daudzi vitamīni bieži tiek zaudēti. Taču, izmantojot saudzīgu tvaiku, pārtika saglabā minerālvielas un līdz pat 90 % C vitamīna*. Turklāt tā saglabā dabīgo aromātu un garšu. Mūsu tvaika cepeškrāsnīs un tvaicētājos dārzeņi paliek kraukšķīgi un gardi, savukārt putnu gaļa un zivis kļūst maigas un sulīgas. Turklāt tvaicētiem ēdieniem gandrīz nav nepieciešams sāls vai papildu eļļa, tādējādi tie ir ideāli piemēroti visiem, kas vēlas būt veselīgi un saglabāt labu fizisko formu.

Skatīt tvaicēšanas cepeškrāsnis

Zaļi smūtiji: ātrs risinājums ilgstošai veselībai.

Atrast ātrus un gardus veidus, kā uzturā lietot ieteicamo augļu un dārzeņu daudzumu, var būt grūts, laikietilpīgs process. Mūsu mikseri to atvieglo, ļaujot pagatavot veselīgus, gardus zaļus smūtijus, kas pilni ar vērtīgām uzturvielām. Pateicoties ātrgaitas programmai, mūsu mikseri viegli pārveido saldētus vai šķiedrainus augļus un dārzeņus par sātīgiem smūtijiem, saglabājot visus vērtīgos vitamīnus un barības vielas. Mūsu mikseriem ir automātiskas programmas, un tiem ir pieejams plašs piederumu klāsts, kas atvieglos jūsu dzīvi. Veselīgs uzturs vēl nekad nav bijis tik gards!

Skatīt jaudīgos mikserus

* Tests veikts ar kompaktu tvaika cepeškrāsni, kas ir identiska Bosch tvaika cepeškrāsnij CDG634BB1 ar karsēšanas režīmu „100 °C tvaiks”, 7 minūšu ilgumā, ar 0,3–0,7 cm x 3,5 cm strēmelēs sagrieztiem pipariem. Sertificējusi Saragosas universitāte pēc BSH Hausgeräte GmbH pasūtījuma 2016. gada decembrī. Vairāk informācijas:

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!