VitaBoost lielas veiktspējas blenderis

Bosch VitaBoost ātrdarbīgais blenderis
Ritināt uz leju
Jums maksimālā enerģija nodrošināta

Jums maksimālā enerģija nodrošināta

Kas vajadzīgs, lai pat cietākās sastāvdaļas saberztu smalkas kā zīdu? 1600 vatu motors mūsu ātrdarbīgajam blenderim nodrošina 30 000 apgriezienu minūtē rotāciju. Līdz ar to varat baudīt riekstu, mandeļu un sēklu veselīgās priekšrocības biezeņu vai sviestu veidā. Vai palutiniet sevi ar atspirdzinošiem smūtijiem, maisīšanas procesā sasmalcinot arī ledus gabaliņus. Izmantojiet visu VitaBoost jaudu, lai veselīgi vairotu arī savu enerģiju.

Nerūsējošā tērauda asmeņi

Nerūsējošā tērauda asmeņi

Mūsu seši augstas kvalitātes tērauda asmeņi ne tikai parūpēsies par to, lai jūs maksimāli izmantotu katru augli un dārzeni, – tie garantēs arī viendabīgu, zīdainu tekstūru. Tādējādi jūs patiesi varat gūt labumu no mizām, kauliņiem un sēklām: tām augļu un dārzeņu daļām, kas satur lielāko daļu uzturvielu. Nerūsējošais tērauds garantē ilgstošu izturību un stabilu veiktspēju.

Maisiet ātri. Dzīvojiet lēni.

Maisiet ātri. Dzīvojiet lēni.

VitaBoost ātrdarbīgais blenderis: Ar vairāk nekā 30 000 apgriezieniem minūtē
un 6 programmām neskaitāmu veselīgu smūtīju, kokteiļu, zupu un daudzu citu ēdienu pagatavošanai.

Skatīt produktus
2 litru tritāna krūze

2 litru tritāna krūze

Zinātniskie pētījumi rekomendē piecas augļu un dārzeņu porcijas katru dienu. Mūsu 2 litru krūze atvieglo šādu uzdevumu kā jums, tā jūsu ģimenei: veselīgas un gardas maltītes iespējams pagatavot ļoti veikli, pat lielos daudzumos. Turklāt krūze, kas ražota no izturīga tritāna, iztur pat cietas sastāvdaļas, tādas kā rieksti, mandeles vai ledus kubiņi, – līdz ar to jūs noteikti varat vienmēr piedāvāt kaut ko ikviena gaumei.

6 programmas
6 programmas
6 programmas

6 programmas

Lai ēdienu gatavošana būtu optimāla, VitaBoost ir iestrādātas 6 dažādas programmas, katra savam nolūkam, līdz ar to maisīšanas rezultāti vienmēr būs nevainojami. Ja vēlaties zupu, smūtiju, kokteili, mērci vai saldējumu: varat izmantot neapstrādātas sastāvdaļas un tomēr katru reizi iegūt optimālu tekstūru. Savukārt pēc gatavošanas VitaBoost tīrīšanas programma veic mazgāšanu bez jebkādas piepūles.

Veselīgas un garšīgas receptes
Veselīgas un garšīgas receptes
Veselīgas un garšīgas receptes

Veselīgas un garšīgas receptes

Mūsu VitaBoost recepšu bukletā jūs atradīsiet iedvesmu un norādījumus, kā radīt gardas nestandarta maltītes. No pašgatavota mandeļu piena līdz sātīgām zupām, no gardiem pesto līdz saldiem un augļainiem saldējumiem – katrā receptē ietverta bagātīga augļu un dārzeņu enerģija, kas uzturēs jūs možu un veselu visos gadalaikos. Neatkarīgi no tā, vai tikai topat par kulināru, vai esat īsts profesionālis, jūs noteikti šajā bukletā atradīsiet ēdienu, kas jums iegaršosies.

Jūsu lietojumprogramma katru dienu

Jūsu lietojumprogramma katru dienu

Jūsu lietojumprogramma katru dienu

Mūsu pakalpojumi nebeidzas ar VitaBoost iegādi. Lejupielādējiet mūsu VitaBoost lietojumprogrammu un ik dienu kāpiniet savu veselību. Ļaujiet tai sevi iedvesmot un pavadīt ceļā uz veselīgāku un enerģiskāku dzīvi.

Skatīt lietojumprogrammu VitaBar

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!