Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

VitaFresh ledusskapis ar saldētavu

Ievērot veselīgu diētu vēl nekad nav bijis tik viegli.

Tikai patiešām svaigi produkti ir patiešām veselīgi. Mūsu jaunie NoFrost ledusskapji palīdzēs jums ievērot veselīgu diētu, jo to VitaFresh svaiguma saglabāšanas sistēmas nodrošina optimālus jebkādas svaigās pārtikas glabāšanas apstākļus. Jūsu pārtika tiek saglabāta svaiga līdz pat 3 reizēm ilgāk, sniedzot iespēju katru dienu izbaudīt svaigus ēdienus bez biežiem veikala apmeklējumiem. Tādējādi ir viegli ievērot veselīgu dzīvesveidu.

Pietiekami daudz vietas visai jūsu pārtikai. Turklāt nezaudējot nevienu vitamīnu.

Ledusskapī nekad nevar būt pietiekami daudz svaigas pārtikas. Ja jums vajadzīgi vairāki produkti, lai pagatavotu vakariņas draugiem, vai vēlaties izveidot svaigas pārtikas krājumus – reizēm jums vajag vairāk vietas. Neatkarīgi no tā, kas jums ir padomā, mūsu jaunajos NoFrost ledusskapjos ar vairāk nekā 550 litru ietilpību pietiks vietas veselīgai pārtikai pat pēc lielākajiem iepirkšanās braucieniem.

10 000 soļu dienā palīdz saglabāt labu fizisko formu. Arī pāris soļi līdz ledusskapim var palīdzēt.

Mūsu ledusskapji viegli iekļausies jūsu veselīgajā dzīvesveidā, jo ledusskapja un saldētavas nodalījumos pieejamas plašas jebkāda veida veselīgas pārtikas glabāšanas iespējas. Atsevišķās atvilktnes nodrošina ideālus apstākļus, lai saglabātus svaigus augļus, dārzeņus, zivis vai gaļu. Turklāt visas atvilktnes un plauktus var izņemt, nodrošinot iespēju ledusskapī ievietot lielus katlus vai bļodas.

Saglabā vitamīnus. Uzlabo jūsu veselību.

8. sērijas ledusskapji ir aprīkoti ar mūsu labāko svaiguma saglabāšanas sistēmu VitaFresh pro. Tā pārtiku saglabā svaigu līdz 3 reizēm ilgāk no -1 °C līdz +3 °C temperatūrā, vienlaikus nodrošinot ideālo mitruma līmeni. Šis temperatūras un mitruma apvienojums palīdz saglabāt svaigas pārtikas aromātu, pamatuzturvielas un vērtīgos vitamīnus. Tādēļ katru dienu papildināt uzturu ar veselīgiem augļiem un dārzeņiem ir vieglāk nekā jebkad.

Uzziniet vairāk par 8. sērijas ledusskapjiem

Veselīgs dzīvesveids sākas iekšienē. Vienkārši atveriet durvis.

6. sērijas ledusskapji ar saldētavām nodrošina visu nepieciešamo veselīgam dzīvesveidam. Tajos ir ne tikai daudz vietas svaigai pārtikai, dzērieniem un pat lieliem katliem un bļodām, bet arī tehnoloģijas optimālai glabāšanai. VitaFresh plus svaiguma saglabāšanas sistēma vienmēr garantē ideālus glabāšanas apstākļus un saglabā zivis, gaļu, augļus un dārzeņus svaigus līdz 2 reizēm ilgāk. Tādējādi mūsu 6. sērijas ledusskapis ar saldētavu ir labākā izvēle ne tikai jūsu pārtikai. Bet arī jums.

Uzziniet vairāk par 6. sērijas ledusskapjiem

Ilgāks svaigums – no A (aprikozēm) līdz Z (zaļumiem).

Mūsu 4. sērijas ledusskapji ar VitaFresh svaiguma saglabāšanas sistēmu un milzīgu ietilpību garantē ideālus apstākļus svaigas pārtikas, saldētas pārtikas un dzērienu glabāšanai. Varat būt drošs, ka svaiga pārtika ilgāk paliks svaiga, nodrošinot iespēju izbaudīt daudzveidīgu un veselīgu diētu.

Uzziniet vairāk par 4. sērijas ledusskapjiem

Klāsts

Pirmā izvēle – katru reizi. 60 cm platie 8., 6. un 4. sērijas modeļi.

Visiem mūsu NoFrost sērijas modeļiem ar apakšā novietotu saldētavu ir kas kopīgs: tie ir ideāli piemēroti, lai saglabātu pārtiku svaigu un veselīgu. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ledusskapi ar labāko svaiguma saglabāšanas sistēmu vai īpaši novērtējat lielāku ietilpību un pielāgojamību, NoFrost klāstā jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu modeli.

Serie | 8 Serie | 6 Serie | 4
Tilpums 410–480 l 384–505 l 384–505 l
Izmēri Augstums: 193 cm / 203 cm Augstums: 186 cm / 193 cm / 203 cm Augstums: 186 cm / 193 cm / 203 cm
Saldētavas nodalījums apakšā apakšā apakšā
Displejs Liels LCD displejs Liels LCD displejs LED displejs
Apgaismojums LED gaisma un gaismas josla sānos LED gaisma un gaismas josla sānos LED augšējā gaisma
Svaiguma saglabāšanas sistēma
VitaFresh pro:
- Precīzi temperatūras iestatījumi
  no -1 °C līdz +3 °C
- Dārzeņu/augļu atvilktne:
  3 mitruma iestatījumi
- Zivju/gaļas atvilktne: viena liela
  atvilktne ar sauso zonu

VitaFresh plus:
- Optimāli temperatūras iestatījumi
  ap 0 °C
- Dārzeņu/augļu atvilktne:
  2 mitruma iestatījumi
- Zivju/gaļas atvilktne: divas izņemamas
  atvilktnes ar TabletChiller

VitaFresh:
- Optimāli temperatūras iestatījumi
  ap 0 °C
- Dārzeņu/augļu atvilktne:
  2 mitruma iestatījumi
- Zivju/gaļas atvilktne: divas izņemamas
  atvilktnes ar FlexChiller
NoFrost 8. sērijas ledusskapji NoFrost 6. sērijas ledusskapji NoFrost 4. sērijas ledusskapji

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!