Zoo’o ProAnimal bezvadu rokas putekļsūcējs

Bez vada un vienmēr gatavs lietošanai.

Ļoti daudzveidīgs un tikpat jaudīgs kā parasts putekļsūcējs*: jaunais bezvadu Zoo’o ProAnimal rokas putekļsūcējs – ideāli piemērots mājdzīvnieku īpašniekiem.

*Šķiedru uzsūkšana uz paklāja saskaņā ar IEV 60312-1, salīdzinot ar Bosch cilindra putekļsūcēju ar turbo suku (BSG6B100, 600 W).

Zoo’o ProAnimal modeļi
Ritināt uz leju
Dzīvnieku draugiem: par 30 % ātrāka tīrīšana*. Bez vada.

Dzīvnieku draugiem: par 30 % ātrāka tīrīšana*. Bez vada.

Motorizētā īpašā ProAnimal suka darbojas ar ātrumu apm. 5000 apgr./minūtē, tādējādi nodrošinot rūpīgu tīrīšanas rezultātu uz visu veidu grīdām. Sukas rullīši, kas ir īpaši optimizēti darbam ar paklājiem, ātri un efektīvi notīrīs dzīvnieku spalvas.

Apvienojumā ar SmartSensor Control Zoo’o ProAnimal tīra tikpat rūpīgi kā parasts putekļsūcējs*, turklāt tam nepieciešama minimāla apkope.

Bosch litija jonu tehnoloģija.

Bosch litija jonu tehnoloģija.

Ilglaicīga bezvadu putekļu sūkšana: Īpaši augsta snieguma Bosch litija jonu akumulators apvieno augstu veiktspēju ar ļoti ilgu darbības laiku, īsu uzlādes laiku un ilgu darbmūžu.

Ļoti daudzpusīgs un vienmēr gatavs lietošanai

Ļoti daudzpusīgs un vienmēr gatavs lietošanai

Nebeidzams komforts: Zoo’o ProAnimal bezvadu rokas putekļsūcēju var novietot jebkurā telpas vietā, un tas ir izstrādāts tā, lai to varētu viegli izmantot, uzglabāt un tīrīt, pateicoties tā mazajam svaram un EasyClean sistēmai. Turklāt elastīgais sprauslas savienojums atvieglo putekļu sūkšanu zem mēbelēm un tām apkārt. Tas ir gatavs lietošanai acumirklī, ja jūsu mīļdzīvnieki rada jucekli.

Rūpīga iztīra pat sīkākos kaktus, pateicoties daudzpusīgiem īpašajiem piederumiem.

Rūpīgi iztīra pat sīkākos kaktus, pateicoties daudzpusīgiem īpašajiem piederumiem.

Īpašie piederumi ietver papildu īsu rokturi, pievienojamu adapteri ar šļūteni un pleca siksnu, kā arī mēbeļu tīrīšanas sprauslu, šauru spraugu sprauslu un auto sēdekļu sprauslu. Tas nozīmē, ka putekļsūcējs ir ideāli piemērots tekstilizstrādājumu, šauru spraugu un stūru tīrīšanai.

Zoo’o ProAnimal

Zoo’o ProAnimal ar maisiņu

Pateicoties bioniskajam smaku novēršanas filtram un higiēniskajam PowerProtect putekļu maisiņam, ideāli piemērots cilvēkiem, kas cieš no alerģijas.

Uzziniet vairāk

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!