Palīdziet mums kļūt vēl labākiem!

Cik ļoti jūs apmierina jūsu iekārta? Lūdzu, veltiet mazliet laika, lai pastāstītu savas domas par mums. Mēs vēlamies uzklausīt jūsu domas un ieteikumus.

Ritināt uz leju

Sāksim!

Šis process ir visai vienkāršs. Vispirms atrodiet savu izstrādājumu, par kuru vēlaties rakstīt atsauksmi, ievadot modeļa numuru vai daļas numuru.

Lūdzu, pārskatiet ievades datus
[global.common.msg.errorminlength]
Lūdzu, pārliecinieties, vai lauki sakrīt
[global.common.msg.errorbadinput]
Produkts netika atrasts

Ievadiet produkta sērijas numuru (E-numuru), kuru Jūs varat atrast specifikācijas etiķetē. Vai Jums ir grūtības atrast Bosch E-numurus? Izmantojiet zemāk esošo specifikācijas etiķešu meklētāju, lai saņemtu norādes, kur atrodas specifikācijas etiķete Jūsu Bosch ierīcē.

Uzziniet citu cilvēku viedokļus.

Mana izvēle

Pēc ilgas izpētes un izvēles starp Serie 6 , 8 un Home Pro tomēr apstājos pie šīs, jo tā atbilda visām izvirzītajām prasībām.

Vienmer Bosch

Jau 30. gadi lietoju Bosch tehniku. Izilca veļas mašīna - ietilpīga, un klusa, ar saprotamu vadību. Ļoti vienkarša vadība un plaša funkciju izvēle, kas palīdz ikdienas mazgāšanai. Viens no tam ir dozēšanas sistēma i-DOS. Nav Latviešu valoda un papildus jālīmē uzlīme, angļu valodā, jo standartā apzimējumi ir skandināvā valodā.

Bosch veļas mašīna

Sveiki.Veļas mašīna bosch darbojas lieliski,klusa ar daudz programām.Mani vis apmierina.

BOSCH THE BEST!

Ļoti laba mašīna, viss apmierina!

Series 6 i-Dos

i-Dos lieliski atvieglo ikdienu - ar diviem bēniem nākas veļas mašīnu darbināt gandrīz katru dienu, un pateicoties i-Dos, nav katru reizi jāmeklē pulveris, mīkstinātājs, jāuztīra uz grīdas nejauši izbirušais pulveris utt. Vienreiz uzpildīji un uz pāris nedēļām aizmirsti par šo visu - tikai ieliec mašīnā drēbes un spied Start

Vai nezināt sava modeļa numuru?

Neraizējieties — vienkārši pārskatiet tālāk redzamās iekārtu kategorijas. Kad atrodat savu izstrādājumu, noklikšķiniet uz atsauksmes iesniegšanas pogas, lai pastāstītu savu viedokli. Pateicamies jau iepriekš!

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!