8. sērija: vārīšana

Mēs esam radījuši perfektu ēdienkarti.

Mēs esam radījuši perfektu ēdienkarti.

8. sērijas ierīces ir aprīkotas ar jaunu intuitīvu grozāmu vadības elementu, kas ļauj viegli un ērti veikt vēlamos iestatījumus ar pirksta pieskārienu. Turklāt lietotājam draudzīgais TFT displejs ļauj jums intuitīvi pārskatīt visus izvēlnes vienumus. Tas vienmēr sniedz jums pilnīgu kontroli pār ēdienu gatavošanu, un viss izdodas viegli.

Cepeškrāsns – šefpavārs.

Cepeškrāsns – šefpavārs.

Jaunās 8. sērijas cepeškrāsnis automātiski nevainojami pagatavos pat sarežģītākos ēdienus. Un tas iespējams, pateicoties mūsu sensoru funkciju klāstam. Ja vēlaties, tās pastāvīgi uzraudzīs ēdienu gatavošanas procesu un automātiski pielāgos cepeškrāsns iestatījumus. Šādi tiek garantēts perfekts, šefpavāra cienīgs rezultāts, kas prasa minimālu piepūli.

Skatīt 8. sērijas cepeškrāsnis

Tvaicē tik maigi, ka pat vitamīni paliks uz vakariņām.

Tvaicē tik maigi, ka pat vitamīni paliks uz vakariņām.

Ir gandrīz neiespējami sagatavot maltīti veselīgāk kā 8. sērijas tvaicētājā. Pārtika, kas tiek saudzīgi gatavota ar tvaiku, saglabā vitamīnus un minerālvielas, kā arī dabīgo aromātu. Dārzeņi paliek kraukšķīgi un gardi, savukārt putnu gaļa un zivis kļūst maigas un sulīgas. Turklāt ar tvaiku gatavotiem ēdieniem tikpat kā nemaz nevajag sāli un gatavošanas laikā nav jāizmanto papildu tauki vai eļļa.

Skatīt 8. sērijas tvaicētājus

Daži gardēži ir nepacietīgi.

Daži gardēži ir nepacietīgi.

Taču dažkārt maltīti nav iespējams celt galdā pietiekami ātri. Mūsu jaunās 8. sērijas mikroviļņu krāsnis palīdz ļoti ātri, higiēniski un gardi uzsildīt zīdaiņu pārtiku, iepriekš pagatavotas maltītes un saldētus produktus. Tādējādi jums un jūsu tuviniekiem ir vairāk laika izbaudīt maltīti.

Skatīt 8. sērijas mikroviļņu krāsnis

Reizēm mūsu labākas idejas nonāk atvilktnē.

Reizēm mūsu labākas idejas nonāk atvilktnē.

Mūsu jaunās sildatvilktnes spēj paveikt daudz vairāk par ēdienu un šķīvju sildīšanu. Tās ir ideāli piemērotas lēnai gaļas gatavošanai, saldētu produktu atkausēšanai, šokolādes kausēšanai, augļu žāvēšanai un mīklas raudzēšanai. Ja nepieciešama papildu glabāšanas vieta, iesakām izvēlēties mūsu piederumu atvilktnes, kurās atradīsiet daudz vietas cepešpannām un traukiem.

Skatīt 8. sērijas sildatvilktnes

Tagad jūsu iecienītākā kafejnīca ir atvērta visu diennakti.

Tagad jūsu iecienītākā kafejnīca ir atvērta visu diennakti.

Izmantojot 8. sērijas iebūvējamos automātisko kafijas automātus, varat palutināt sevi un savus viesus ar izsmalcinātu espreso, kapučīno vai lati makjato – ar vienu pogas pieskārienu. Mūsu Bosch Barista tehnoloģija nodrošina pilnīgu aromātu un ideālas piena putas katrā tasītē – gluži kā jūsu iecienītākajā kafejnīcā.

Skatīt 8. sērijas pilnībā automātiskos iebūvējamos kafijas aparātus

Ēdiena gatavošana vēl nekad nav bijusi tik izsmalcināta.

Ēdiena gatavošana vēl nekad nav bijusi tik izsmalcināta.

Papildus klasiskajam nerūsējošā tērauda dizainam 8. sērijas ierīcēm ir pieejami eleganti ColorGlass varianti Arctic White un Volcano Black. Pateicoties nevainojamam kvalitatīva stikla un metāla apvienojumam, tās viegli un skaisti iekļausies jebkurā virtuvē. Turklāt tās ir ļoti viegli tīrāmas. Labākā izvēle, ja vēlaties sapņu virtuvi, ko vienmēr varēsiet izbaudīt.

Ietilpst jebkurā virtuvē. Un atbilst jebkurām vajadzībām.

Ietilpst jebkurā virtuvē. Un atbilst jebkurām vajadzībām.

Visām 8. sērijas ierīcēm ir raksturīgs precīzs tehniskais izpildījums un dizains, kurā pievērsta uzmanība katrai detaļai. Tādējādi tiek garantēta vizuālā harmonija un vienots dizains neatkarīgi no tā, kuras iebūvējamās ierīces un to augstumus vēlaties apvienot – gan izvietojot blakus, gan vienu uz otras. Tas sniedz jums maksimālu brīvību, plānojot savu ideālo virtuvi.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!