Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Home Connect

Gatavošana ar Bosch Home Connect

Vienmēr parūpējieties par bērniem – pat tad, ja neesat blakus.

Vienmēr parūpējieties par bērniem – pat tad, ja neesat blakus.

Tagad varat parūpēties par bērniem, pat ja neesat mājās. Vienkārši izmantojiet mobilo ierīci, lai attālinātu ieslēgtu savu cepeškrāsni ar funkciju Home Connect. Programma sniegs arī visu nepieciešamo informāciju par ēdiena gatavošanas procesu. Jūs zināsiet, kad maltīte būs gatava, kā arī to, vai cepeškrāsns ir izslēgta. Jūsu un jūsu bērnu sirdsmieram.

Visas cepeškrāsnis ar Home Connect

Labākā jebkura ēdiena sastāvdaļa – jūsu cepeškrāsns.

Labākā jebkura ēdiena sastāvdaļa – jūsu cepeškrāsns.

Jūsu cepeškrāsns ne tikai pagatavo izcilas maltītes, bet arī saņem labākās receptes no jūsu mobilās ierīces. Funkcija Home Connect nodrošinās piekļuvi plašam atjautīgu recepšu klāstam. Turklāt jūs varat saglabāt savus iecienītākos ēdienus programmā, lai cepeškrāsns, uzsākot gatavošanu, būtu precīzi iestatīta. Tas ievērojami atvieglos cepšanu un vārīšanu, kā arī nodrošinās ideālus rezultātus.

Visas cepeškrāsnis ar Home Connect

Kļūstiet par labāko sev zināmo pavāru.

Labākajiem pavāriem ir labākie paņēmieni. Kļūstiet par ekspertu, izmantojot savas cepeškrāsns funkciju Home Connect. Tā izmantos jūsu mobilo ierīci, lai sniegtu daudzus padomus un ieteikumus, kā arī svarīgāko informāciju, kas jāzina par ēdienu pamatsastāvdaļām. Pat tad, ja jūs jau esat eksperts, vienmēr iespējams apgūt ko jaunu.

Visas cepeškrāsnis ar Home Connect

Jautājumi ir svarīgi. Bet atbildes ir vēl svarīgākas.

Šeit jūs atradīsiet dažus biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Home Connect.

Bieži uzdotie jautājumi

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Lai izmantotu jauno Bosch sadzīves tehniku ar Home Connect funkciju, jums nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar Wi-Fi. Šīm iekārtām paredzēto Home Connect programmu var bez maksas lejupielādēt App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.*

Home Connect ir Home Connect GmbH pakalpojums.

Home Connect

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Vispusīgs viedais risinājums: Home Connect pat sniedz palīdzību ar jūsu Bosch sadzīves tehniku, ja kaut kas nedarbojas 100 %. Programma Home Connect nodrošina noderīgus padomus un paņēmienus, kas sniegs atbildes uz lielāko daļu jūsu jautājumu. Ja tomēr neatradīsiet vajadzīgās atbildes, varat izmantot Home Connect palīdzības tālruni, lai sazinātos ar mūsu klientu servisu, kas vienmēr ir gatavs nodrošināt jums piemērotas iespējas un risinājumus. Nepieciešamības gadījumā mūsu Bosch servisa tehniķi var ierasties jūsu mājās un novērst problēmu. Kompetenti, ātri un vienkārši.

* Atkarībā no versijas atšķiras programmas Home Connect iOS un Android variantu funkcionalitāte. Plašāku informāciju skatiet programmas informācijā App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!