8. sērijas tvaicētāji

Veselība un vitamīni.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pagatavot dārzeņus, gaļu, zivis vai putnu gaļu, mūsu 8. sērijas tvaicēšana ir labākais veids, kā gatavojot saglabāt ēdiena dabīgo struktūru un garšas īpašības. To nodrošina saudzīgs tvaiks, kas no visām pusēm apņem jūsu ēdienu. Nekas netiks pārvārīts, un tiks saglabāti visi vitamīni, minerālvielas un mikroelementi. Tas uzlabos garšas īpašības un jūsu veselību.

Skatīt 8. sērijas tvaika cepeškrāšņu klāstu Atklājiet arī mūsu 8. sērijas cepeškrāsnis ar tvaika funkciju
Trīs ēdieni vienā piegājienā.

Trīs ēdieni vienā piegājienā.

Ar mūsu 8. sērijas tvaicētāju,\ jūs varat pagatavot veselu ēdienkarti, vienlaikus izmantojot līdz pat trim līmeņiem. Lasis ar sparģeļiem un rozmarīnā pagatavoti kartupeļi? Gatavojiet tos vienlaikus un sasniedziet nevainojamus rezultātus. Varbūt vēlaties arī desertu? Bez problēmām. Pateicoties gaisa mitrumam cepeškrāsnī, garšas nesajaucas – katrs ēdiens saglabā tā autentisko garšu.

Ietilpst jebkurā virtuvē. Un atbilst jebkurām vajadzībām.

Ietilpst jebkurā virtuvē. Un atbilst jebkurām vajadzībām.

Visām 8. sērijas ierīcēm ir raksturīgs precīzs tehniskais izpildījums un dizains, kurā pievērsta uzmanība katrai detaļai. Tādējādi tiek garantēta vizuālā harmonija un vienots dizains neatkarīgi no tā, kuras iebūvējamās ierīces un to augstumus vēlaties apvienot – gan izvietojot blakus, gan vienu uz otras. Tas sniedz jums maksimālu brīvību, plānojot savu ideālo virtuvi.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!