i-DOS: Veļas mazgājamās mašīnas ar automātisko dozēšanas sistēmu

Bosch veļas mazgājamās mašīnas ar automātisko dozēšanas sistēmu i-DOS.

Iepazīstiet mūsu viedo veļas mazgājamo mašīnu ar i-DOS sistēmu.

Jautājums, kas atkārtojas katru mazgāšanas reizi: kāds daudzums mazgāšanas līdzekļa būs par daudz vai par maz? Tagad veļas mazgājamā mašīna ar automātisko dozēšanas sistēmu pati nosaka, cik daudz mazgāšanas līdzekļa un ūdens lietot. Bosch automātiskā dozēšanas sistēma i-DOS nosaka pareizos iestatījumus un atbilstoši pielāgo nepieciešamo mazgāšanas un ūdens daudzumu, ņemot vērā veļas daudzumu. Tas nozīmē, ka vienmēr tiek sasniegti lieliski rezultāti, vienlaikus ietaupot ūdeni un mazgāšanas līdzekli. Tas tiešām ir Bosch stilā.

Taupiet ūdeni un mazgāšanas līdzekli #LikeABosch.

Vairs nekādu devu! Vienkārši piepildiet lielos veļas mazgāšanas līdzekļa vai mīkstinātāja nodalījumus, un i-DOS automatizētā sistēma bez uzpildes pirms katras mazgāšanas reizes pati noteiks, kāds mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzums ir nepieciešams. Tādēļ vairs nav jāraizējas par pārmērīgu mazgāšanas līdzekļa daudzumu un liekiem skalošanas cikliem, turklāt uz katru ciklu tiks ietaupīts līdz pat 38%* mazgāšanas līdzekļa un 10 litriem ūdens***.

Taupiet enerģiju #LikeABosch.

Jaunais veļas mazgājamo mašīnu energoefektivitātes marķējums sniedz informāciju par visenergoefektīvāko mazgāšanas režīmu un tā patērēto enerģiju un ūdeni, kas ļaus jums pieņemt pamatotu lēmumu par pirkumu un to, kuras tirgū piedāvātās veļas mazgājamās mašīnas ir visenergoefektīvākās. Ar mūsu jaunajām augstākās energoefektivitātes klases A vai B Bosch veļas mazgājamām mašīnām jūs ietaupīsiet vairāk nekā ar zemākas klases produktiem.

i-DOS viedās sistēmas ieguvumi vienuviet.

Veļas mazgājamās mašīnas ar automātisko dozēšanu dozē precīzi.

Apmierināti klienti ir labākais apliecinājums mūsu veļas mazgājamo mašīnu ar i-DOS kvalitātei.

Mana izvēle

Pēc ilgas izpētes un izvēles starp Serie 6 , 8 un Home Pro tomēr apstājos pie šīs, jo tā atbilda visām izvirzītajām prasībām.

Vienmer Bosch

Jau 30. gadi lietoju Bosch tehniku. Izilca veļas mašīna - ietilpīga, un klusa, ar saprotamu vadību. Ļoti vienkarša vadība un plaša funkciju izvēle, kas palīdz ikdienas mazgāšanai. Viens no tam ir dozēšanas sistēma i-DOS. Nav Latviešu valoda un papildus jālīmē uzlīme, angļu valodā, jo standartā apzimējumi ir skandināvā valodā.

Bosch veļas mašīna

Sveiki.Veļas mašīna bosch darbojas lieliski,klusa ar daudz programām.Mani vis apmierina.

i-DOS risinājums ikkatra vajadzībām.

HomeProfessional Serie | 8 Serie | 6
i-DOS viedā dozēšanas sistēma Automātiski dozē 2 atšķirīgus mazgāšanas līdzekļus vai mazgāšanas līdzekli un skalotāju Automātiski dozē 2 atšķirīgus mazgāšanas līdzekļus vai mazgāšanas līdzekli un skalotāju Automātiski dozē 1 šķidro mazgāšanas līdzekli un skalotāju
VarioDrum ietilpība* līdz 10 kg Tvertne ar apgaismojumu iekšpusē līdz 10 kg Tvertne ar apgaismojumu iekšpusē līdz 9 kg
AntiStain sistēma AntiStain Plus (16 traipu veidi) AntiStain funkcija, izmantojot Home Connect lietotni. (4 traipu veidi)*
Īpašas funkcijas un programmas* Automatic 30/40, Sportswear, Dark Colours/Jeans, AllergyPlus, Night Wash, SpeedPerfect, Reload, Super15/30, Wool/Hand-wash, Delicates/Silk Automatic, Sportswear, Dark Colours/Jeans, AllergyPlus, Night wash, SpeedPerfect, Reload, Super15/30, Wool/Hand-wash, Delicates/Silk Automatic, Sportswear, Dark Colours/Jeans, AllergyPlus, Night wash, SpeedPerfect, Reload, Super15/30 , Wool/Hand-wash, Delicates/Silk
Klusa darbība (EcoSilence Drive motors) Ļoti kluss un ilgi kalpojošs Ļoti kluss un ilgi kalpojošs Īpaši kluss un ilgi kalpojošs
Viegli lietojams TFT displejs
Comfort Control Plus funkcija
LED displejs
Comfort Control funkcija
LED displejs
DirectSelect displejs
Home Connect
Augstas efektivitātes mazgāšanas sistēma 4D Wash System ar Intensive Plus funkciju 4D Wash System ar Intensive Plus funkciju
Energoefektivitātes klase* Līdz A+++ (-30 %)** Līdz A+++ (-30 %)** Līdz A+++ (-30 %)***
Skatīt HomeProfessional veļas mazgājamās mašīnas Skatīt Serie | 8 veļas mazgājamās mašīnas Skatīt Serie | 6 veļas mazgājamās mašīnas
* Atkarībā no modeļa un vietējā piedāvājuma ** Mazgā par 30 % efektīvāk (vietējā kategorijas jaunā energoefektivitātes marķējuma kWh/gadā vērtības apstiprināšanai) nekā A+++ (vietējā kategorijas jaunā energoefektivitātes marķējuma kWh/gadā vērtības apstiprināšanai) ierīce kategorijā līdz 8 kg atbilstoši ES regulai 1061/2010. ES energoefektivitātes marķējums veļas mazgājamām mašīnām ir no A+++ līdz D energoefektivitātes klasei. *** Mazgā par 30 % efektīvāk (137 kWh/gadā) nekā A+++ (196 kWh/gadā) ierīce kategorijā līdz 8 kg atbilstoši ES regulai 1061/2010. ES energoefektivitātes marķējums veļas mazgājamām mašīnām ir no A+++ līdz D energoefektivitātes klasei.
Skatīt, kā darbojas veļas mazgājamā mašīna ar automātisko dozēšanu.
i-DOS ņem vērā veļas daudzumu.

Iebūvētie sensori automātiski nosaka tvertnē ievietotās veļas daudzumu un dozē mazgāšanas līdzekli ar mililitra precizitāti.

i-DOS atpazīst audumu veidus.

Ja jūs vēlaties sasniegt ideālus mazgāšanas rezultātus, dozējot mazgāšanas līdzekli, ir jāņem vērā auduma veids. Vai arī varat to vienkārši atstāt veļas mazgājamās mašīnas ziņā – i-DOS automātiski atpazīst auduma veidu.

i-DOS atpazīst netīrības pakāpi.

Dozēšanas sistēma i-DOS atpazīst netīrības pakāpi un nosaku precīzu nepieciešamo mazgāšanas līdzekļa daudzumu.

i-DOS ņem vērā ūdens cietību.

Optimālā deva ir atkarīga arī no ūdens cietības jūsu mājās. Pēc tam, kad ir noteikta ūdens cietība, i-DOS katrā veļas mazgāšanas reizē ņem to vērā.

* Salīdzinot ar manuālu šķidrā mazgāšanas līdzekļa dozēšanu un balstoties uz pieņēmumu, ka vidēji līdz pat 38 %, manuāli dozējot, tiek lietots vairāk atbilstoši “International Journal of Consumer Studies 38 (2014)”, 265. f. lpp.

** Aprēķina pamatā ir veļas porcija, kas tika mazgāta 40 °C programmā Mix ar 38 % manuālu šķidrā mazgāšanas līdzekļa pārdozēšanu, salīdzinot ar ierīci ar automātisko dozēšanu un ietilpību 10 kg un 4D Wash sistēmu – pētījums WL 1547/19, ko veica WFK Lietišķo pētījumu institūts (WFK Institute for Applied Research), datēts ar 08/2019, pasūtījis “BSH Hausgeräte GmbH”.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!