Speciālie piedāvājumi – pārskata lapa

„Best Buy Award” balva

„Best Buy Award” balva – lieliski „Bosch” virtuves ierīču panākumi Latvijā

Automātiskā dozēšanas sistēma "i-Dos"

Iekārta dozē mazgāšanas un skalošanas līdzekli pilnībā automātiski. Tas taupa gan vidi, gan rūpējas par jūsu ādu.

VitaFresh ledusskapis ar saldētavu

Mūsu jaunie NoFrost ledusskapji palīdzēs jums ievērot veselīgu diētu, jo to VitaFresh svaiguma saglabāšanas sistēmas nodrošina optimālus jebkādas svaigās pārtikas glabāšanas apstākļus. Jūsu pārtika tiek saglabāta svaiga līdz pat 3 reizēm ilgāk, sniedzot iespēju katru dienu izbaudīt svaigus ēdienus bez biežiem veikala apmeklējumiem. Tādējādi ir viegli ievērot veselīgu dzīvesveidu.

Jaunā Bosch sadzīves tehnika ar funkciju Home Connect jūsu mājās atklāj pilnīgi jaunas iespējas

Tagad jūs varat attālināti un parocīgi kontrolēt un uzraudzīt visas savas ierīces, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, – tas vēl vairāk atvieglos jūsu ikdienu un, protams, ļaus sasniegt nevainojamus rezultātus.

Žāvēšana ar „Zeolite®“ – pilnībā sausi trauki, minimāls enerģijas patēriņš

Risinājums slēpjas dabas minerālvielā ceolītā, kas pilnībā inovatīvā veidā pārvērš mitrumu siltumā. Jūsu trauki vēl vairāk mirdz un kļūst sausi, bet minerālvielas pietiek visam trauku mazgātāja kalpošanas mūžam.

8. sērija: vārīšana un cepšana

8. sērijas ierīces ir aprīkotas ar jaunu intuitīvu grozāmu vadības elementu, kas ļauj viegli un ērti veikt vēlamos iestatījumus ar pirksta pieskārienu. Turklāt lietotājam draudzīgais TFT displejs ļauj jums intuitīvi pārskatīt visus izvēlnes vienumus. Tas vienmēr sniedz jums pilnīgu kontroli pār ēdienu gatavošanu, un viss izdodas viegli

Putekļsūcējs, kas ir īpaši izstrādāts mājdzīvnieku īpašnieku prasībām

Jaudīgās un viegli tīrāmās ProAnimal sprauslas. Rūpīga tīrīšanas spējas uz visu veidu grīdām – ātra dzīvnieku spalvu tīrīšana.

Jūsu labklājība ir mūsu motivācija.

Uzņēmums Bosch vēlas, lai jūs pilnībā izbaudītu dzīvi. Tādēļ mēs nepārtraukti turpinām attīstīt jaunas tehnoloģijas, kas nedaudz atvieglos jūsu ikdienu mājās, sniedzot jums vairāk laika parūpēties par jūsu veselību.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!