Īpaši lielo ledusskapju saldētavu kombinācijas

Īpaši lielā Bosch ledusskapja saldētava atvērtā veidā virtuves vidē. Piepildīta ar svaigām pārtikas precēm.

Tagad visam pietiek vietas.

Īpaši lielo Bosch ledusskapju saldētavu kombinācijas tilpuma un izmēra ziņā ir ideāls risinājums ikvienam. Lielāka iekšpuse sniedz perfektu pārskatāmību un nodrošina maksimālu ietilpību. Turklāt Bosch XXL izmēra ledusskapjus saldētavas var uzstādīt nišās un līdzeni gar sienu.

Ritināt uz leju
Atvērta Bosch lielā ledusskapja saldētava, kas piepildīta ar svaigām pārtikas precēm, piemēram, cepamplāti, lielu arbūzu un pudelēm.

Nevis “vai”, bet “un”.

Neliela atšķirība centimetros – liela atšķirība ietilpībā: vien 10 cm vairāk platuma, salīdzinot ar standarta modeli, un mūsu brīvstāvošo ledusskapju saldētavu kombinācijās jūs varat ievietot veselas cepamplātes, lielus arbūzus un citus lielus priekšmetus. Izvēlieties no plaša īpaši lielu ledusskapju saldētavu modeļu klāsta ar dažādu ietilpību un izmēriem. Piemēram, 70 cm ledusskapja saldētava (Bosch KGN49), kas sniedz līdz 19 %* vairāk ietilpības, īpaši dziļais un platais modelis (Bosch KGN56) ar līdz pat 38 %* ietilpības – vai lielākais modelis piedāvājumā (Bosch KGN86), kas sniedz līdz 69 %* vairāk vietas jūsu pārtikai.

*Salīdzinot ar standarta 60 cm platuma modeli, piemēram, Bosch KGN39.

Doties pie XXL ledusskapju saldētavu kombinācijām

Detalizēts Bosch īpaši lielā ledusskapja saldētavas skats, kurā tas ir piepildīts ar svaigām pārtikas precēm, piemēram, pilnu cepamplāti, arbūzu, augļiem un dārzeņiem.

Elastīga uzglabāšana – daudz vienkāršāka.

Glabājiet visas pārtikas preces redzes lokā. Pateicoties vieglajai uzglabāšanai, visi produkti ir ērti pārskatāmi. Īpaši lieli ledusskapju saldētavu kombināciju izvelkamie plaukti ļauj perfekti piekļūt produktiem, kas atrodas dziļumā. Brīvstāvošo ledusskapju saldētavu modeļu drošības stikla plaukti ir izvelkami, kas produktus ļauj īpaši viegli ielikt vai izņemt no tā – un tajā pašā laikā sniedz iespēju ērti pārskatīt ledusskapja saturu. Turklāt, uzglabājot mūsu VitaFresh atvilktnēs, jūsu svaigās pārtikas preces būs drošībā un saglabās svaigumu ilgāk.

Vairāk par VitaFresh

Atvērts, liels, brīvstāvošs ledusskapis saldētava, kas novietots telpas stūrī. 70 cm saldētavas durvis ir atvērtas 90 grādu leņķī un tas tiek piepildīts ar svaigām pārtikas precēm.

Ideāla atbilstība: starp sienu un ledusskapi vairs nevajag atstāt vietu.

Standarta ledusskapju saldētavu tirgū pieejamajiem modeļiem nepieciešams atstāt 10 cm atstarpi līdz sānu sienām, lai varētu atvērt durvis un atvilktnes. Pateicoties ideālai atbilstībai, Bosch brīvstāvošo ledusskapju saldētavu klāstu var uzstādīt pie pašām sānu sienām un mēbelēm. Ledusskapja platums atbilst nišas izmēriem. Rezultāts: 70 cm plats brīvstāvošs ledusskapis saldētava, ko var ievietot 70 cm nišā, un nekāda papildu vieta nav nepieciešama.

Īpaši liels Bosch ledusskapis saldētava, kas novietots virtuvē pie sienas, un pārtikas preču pirkumu maiss uz virtuves salas.
Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!