Jūsu privātums Bosch

Bosch komanda vēlas, lai Jūs justos droši, sazinoties ar Bosch, kā arī lietojot Bosch produktus un pakalpojumus. Bosch apstrādās Jūsu personas datus ar vislielāko rūpību un aizsargās Jūsu personisko privātumu. Tāpēc mēs esam izveidojuši šo lapu, kurā, cik vien skaidri iespējams, tiek aprakstīts tas, kā mēs, cita starpā, apstrādājam Jūsu personas datus un izmantojam sīkdatnes.

Kad Jūs sazināsieties ar mums, mēs saglabāsim un apstrādāsim Jūsu sniegto informāciju, lai mēs spētu atbildēt uz Jūsu jautājumu un jebkādiem turpmākiem jautājumiem.

Klikšķinot uz saitēm turpmāk tekstā, Jūs varat uzzināt vairāk par dažādiem Jūsu personas datu apstrādes un sīkdatņu izmantošanas no mūsu puses aspektiem. Ņemiet vērā, ka, ja personas datu apstrāde ir attiecināma tikai un vienīgi uz konkrētiem pakalpojumiem, sīkāka informācija par apstrādi saistībā ar attiecīgo pakalpojumu ir pieejama šiem pakalpojumiem paredzētajās sadaļās.

Ir būtiski, lai Jūs izlasītu un saprastu Privātuma politiku un justos droši saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi no mūsu puses.

Attiecīgajās cilnēs Jūs varat iepazīties ar informāciju par:

Lai izmantotu savas tiesības saskaņā ar GDPR, aizpildiet veidlapu. Uz citiem jautājumiem, kas attiecas uz datu aizsardzību: DataProtection-LV@bshg.com

Neaizmirstiet, ka Jūs varat vienmēr sazināties ar mums, ja Jums rodas jebkādi jautājumi. Kontaktinformāciju skatiet šeit: Kontaktinformācija un ziņas par uzņēmumu .