Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Sīkdatņu iestatījumi

Funkcionalitātes sīkdatnes

Mēs apkopojam informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni, piemēram, kuras lapas apmeklētāji skata visbiežāk, un vai viņi no tīmekļa lapām saņem kļūdas ziņojumus. Šīs sīkdatnes neievāc informāciju, kas identificē apmeklētāju. Visa šo sīkdatņu sniegtā informācija tiek apkopota, tādējādi tā ir anonīma. Tā tiek izmantota tikai tīmekļa vietnes darbības uzlabošanai.

Veiktspējas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties jūsu izvēles (piemēram, jūsu lietotājvārdu, valodu vai reģionu, kurā atrodaties) un nodrošina uzlabotas, personalizētas iespējas. Šīs sīkdatnes arī iespējams izmantot, lai atcerētos izmaiņas, ko veicāt attiecībā uz teksta izmēru, fontu un citiem tīmekļa lapu elementiem, kurus varat pielāgot. Šo sīkdatņu apkopotā informācija var būt anonimizēta, un tās nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbības citās tīmekļa vietnēs.

Mērķa sīkdatnes

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu jums un jūsu interesēm atbilstošāko saturu. Tās bar izmantot mērķa reklāmām/piedāvājumiem, reklāmu rādīšanas ierobežošanai vai reklāmas kampaņu efektivitātes novērtēšanai. Ja jūs aktivizējat šīs sīkdatnes, jūs varat skatīt jūsu interesēm un preferencēm atbilstošas reklāmas. Attiecīgās reklāmas tiek rādītas arī, kad pārlūkojat citas tīmekļa vietnes.

Trešās puses sīkdatnes

Šīs sīkdatnes atļauj tīmekļa vietnei personalizēt saturu un reklāmas un analizēt apmeklētāju trafiku. Ja aktivizējat šīs sīkdatnes, informācija par to, kā jūs izmantojat šo vietni, var tikt kopīgota ar reklāmas un analīzes partneriem citās vietnēs, ko jūs apmeklējat.