Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Informācija par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus jūsu datorā saglabā apmeklētās tīmekļa vietnes. Tās nosūta informāciju atpakaļ uz mūsu tīmekļa vietni, lai atpazītu jūsu iestatījumus un preferences, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu tīmekļa vietņu darbību vai uzlabotu to darbības efektivitāti, kā arī sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Kā pārvaldīt savus sīkfailu iestatījumus

Noklikšķinot uz „Piekrītu” uznirstošajā ziņojumā, jūs piekrītat, ka saglabājam sīkdatnes jūsu datorā. Ja izlemsiet nepiekrist sīkdatņu izmantošanai, ko mēs izmantojam mūsu tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai, mēs nevarēsim saglabāt sīkdatnes jūsu datorā. Tas ietekmēs atsevišķu vietnes funkciju darbību.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes ne tikai savu tīmekļa vietņu darbības nodrošināšanai, bet arī tāpēc, lai varētu jums sniegt labāko pārlūkošanas pieredzi. Piemēram, ja jūs izmantojat mūsu dīlera meklētāja pakalpojumu un esat iespējojis sīkdatnes, mūsu tīmekļa vietne no jūsu datora varēs saņemt informāciju par to, kuru pilsētu vai vietu jūs meklējāt iepriekšējā reizē, kad izmantojāt mūsu dīleru meklētāju. Pateicoties tam, jums nebūs katru reizi no jauna jāievada informācija.

Veiktspējas sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni, piemēram, kuras lapas apmeklētāji skata visbiežāk, un vai viņi no tīmekļa lapām saņem kļūdas ziņojumus. Šīs sīkdatnes neievāc informāciju, kas identificē apmeklētāju. Visa šo sīkdatņu sniegtā informācija tiek apkopota, tādējādi tā ir anonīma. Tā tiek izmantota tikai tīmekļa vietnes darbības uzlabošanai.

Funkcionalitātes sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties jūsu izvēles (piemēram, jūsu lietotājvārdu, valodu vai reģionu, kurā atrodaties) un nodrošina uzlabotas, personalizētas iespējas. Šīs sīkdatnes arī iespējams izmantot, lai atcerētos izmaiņas, ko veicāt attiecībā uz teksta izmēru, fontu un citiem tīmekļa lapu elementiem, kurus varat pielāgot. Šo sīkdatņu apkopotā informācija var būt anonimizēta, un tās nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbības citās tīmekļa vietnēs.