Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Home Connect

Ledusskapji ar Bosch Home Connect

Avokado, pasmaidi!

Ar funkciju Home Connect aprīkotais ledusskapis tagad ietilpst jūsu bikšu kabatā – pateicoties novatoriskajām kamerām, jūsu mobilā ierīce var sniegt ērtu ieskatu ledusskapja iekšienē. Tas nozīmē, ka jums vienmēr ir pilnīgs pārskats par ledusskapī ievietotajiem pārtikas produktiem. Jūs zināsiet, kādi produkti pietrūkst plānotajām izcilajām vakariņām pat tad, ja nebūsiet mājās.

Varat nešaubīties, vai ledusskapja durvis ir aizvērtas.

Ir svarīgi saglabāt kontroli – pat ikdienišķu jautājumu risināšanā. Jūsu ledusskapis ar funkciju Home Connect jums palīdzēs. Tas nosūta pašpiegādes paziņojumus uz viedtālruni vai planšetdatoru, lai brīdinātu par atvērtām durvīm. Tādējādi visa informācija būs rokas stiepiena attālumā, un jūs varēsiet pilnvērtīgi izmantot savu ledusskapi. Turklāt, atrodoties ārpus mājas, jūs precīzi zināsiet, kādi produkti vēl jāiegādājas, lai pagatavotu plānotās izcilās vakariņas.

Visi ledusskapji ar kameru un Home Connect

Maksimāli derīguma termiņi.

Maksimāli derīguma termiņi.

Dažreiz ir labāk, ja nenotiek nekas. Jo īpaši tas attiecas uz pārtikas produktu uzglabāšanu. Lai palīdzētu ilgāk saglabāt pārtiku svaigu, programma Home Connect jūsu mobilajā ierīcē sniedz svarīgus padomus par uzglabāšanu, ieskaitot ieteikumus par ideālo ledusskapja nodalījumu un temperatūru. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat nodrošināt labākos pārtikas preču uzglabāšanas apstākļus.

Visi ledusskapji ar kameru un Home Connect

Jautājumi ir svarīgi. Bet atbildes ir vēl svarīgākas.

Šeit jūs atradīsiet dažus biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Home Connect.

Bieži uzdotie jautājumi

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Lai izmantotu jauno Bosch sadzīves tehniku ar Home Connect funkciju, jums nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar Wi-Fi. Šīm iekārtām paredzēto Home Connect programmu var bez maksas lejupielādēt App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.*

Home Connect ir Home Connect GmbH pakalpojums.

Home Connect

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Vispusīgs viedais risinājums: Home Connect pat sniedz palīdzību ar jūsu Bosch sadzīves tehniku, ja kaut kas nedarbojas 100 %. Programma Home Connect nodrošina noderīgus padomus un paņēmienus, kas sniegs atbildes uz lielāko daļu jūsu jautājumu. Ja tomēr neatradīsiet vajadzīgās atbildes, varat izmantot Home Connect palīdzības tālruni, lai sazinātos ar mūsu klientu servisu, kas vienmēr ir gatavs nodrošināt jums piemērotas iespējas un risinājumus. Nepieciešamības gadījumā mūsu Bosch servisa tehniķi var ierasties jūsu mājās un novērst problēmu. Kompetenti, ātri un vienkārši.

* Atkarībā no versijas atšķiras programmas Home Connect iOS un Android variantu funkcionalitāte. Plašāku informāciju skatiet programmas informācijā App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!