Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Home Connect

Kafijas pagatavošana ar Bosch Home Connect

Vai vēlies dubultu parasto lati makjato? Vienkārši nospiediet pogu.

Pārvērtiet virtuvi par savu iecienīto kafejnīcu. Pateicoties Home Connect, tagad varat izmantot viedtālruni vai planšetdatoru, lai ērti pasūtītu kafiju no Bosch pilnībā automātiskā kafijas aparāta. Izvēlei pieejams ļoti plašs kafijas klāsts. Saglabājiet iecienītāko šķirni, izmantojot programmas parocīgo funkciju CoffeeWorld. Tādējādi jūs kļūsiet ne tikai par savu iecienītāko baristu, bet arī par savu labāko klientu.

Visi kafijas aparāti ar Home Connect

Jūsu viesi precīzi zina, kāda kafija viņiem garšo. Tagad to zina arī jūsu kafijas aparāts.

Jūsu viesi precīzi zina, kāda kafija viņiem garšo. Tagad to zina arī jūsu kafijas aparāts.

Liels skaits viesu var prasīt daudz pūļu. Tādēļ jaunais pilnībā automātiskais kafijas aparāts ar funkciju Home Connect daudzas lietas paveic jūsu vietā – izmantojot pagatavošanas sarakstu. Jums vairs nav jāatceras katra viesa vēlmes. Vienkārši pierakstiet tās viedtālrunī vai planšetdatorā un nosūtiet informāciju uz kafijas aparāta gatavošanas sarakstu. Galu galā, labs saimnieks vairāk uzmanības pievērš viesiem, nevis kafijai.

Visi kafijas aparāti ar Home Connect

Luidži cienīga kafija – bez Luidži klātbūtnes.

Luidži cienīga kafija – bez Luidži klātbūtnes.

Visa plašā kafijas pasaule var būt pieejama jūsu mājās. Nospiežot vienu pogu, programma Home Connect pastāstīs jums visu, ko vēlaties zināt par kafiju, – no kafijas audzēšanas un grauzdēšanas metodēm līdz svarīgākajām šķirnēm. Tā jums sniegs arī daudzas lieliskas receptes. Tā jums pateiks ne tikai to, ka kafijas garšo lieliski, bet arī to, kāpēc.

Visi kafijas aparāti ar Home Connect

Jautājumi ir svarīgi. Bet atbildes ir vēl svarīgākas.

Šeit jūs atradīsiet dažus biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Home Connect.

Bieži uzdotie jautājumi

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Lai izmantotu jauno Bosch sadzīves tehniku ar Home Connect funkciju, jums nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar Wi-Fi. Šīm iekārtām paredzēto Home Connect programmu var bez maksas lejupielādēt App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.*

Home Connect ir Home Connect GmbH pakalpojums.

Home Connect

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Vispusīgs viedais risinājums: Home Connect pat sniedz palīdzību ar jūsu Bosch sadzīves tehniku, ja kaut kas nedarbojas 100 %. Programma Home Connect nodrošina noderīgus padomus un paņēmienus, kas sniegs atbildes uz lielāko daļu jūsu jautājumu. Ja tomēr neatradīsiet vajadzīgās atbildes, varat izmantot Home Connect palīdzības tālruni, lai sazinātos ar mūsu klientu servisu, kas vienmēr ir gatavs nodrošināt jums piemērotas iespējas un risinājumus. Nepieciešamības gadījumā mūsu Bosch servisa tehniķi var ierasties jūsu mājās un novērst problēmu. Kompetenti, ātri un vienkārši.

* Atkarībā no versijas atšķiras programmas Home Connect iOS un Android variantu funkcionalitāte. Plašāku informāciju skatiet programmas informācijā App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.

MyBosch

Reģistrējieties, nemaksājot neko, un izbaudiet daudzas priekšrocības!

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!