Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Home Connect

Tvaika nosūcēji un plīts virsmas ar Bosch Home Connect

Parūpējieties par maltīti. Jūsu viedtālrunis parūpēsies par svaigu gaisu.

Virtuvē svarīgākais ir komandas darbs. Pateicoties funkcijai Home Connect, jūsu Bosch plīts virsma un tvaika nosūcējs darbojas pilnībā saskaņoti, lai ēdiena gatavošanas laikā nodrošinātu optimālu ventilāciju. Tādējādi cepšanas tvaiki un smakas tiek automātiski neitralizētas. Kas vēl darāms? Atslābinieties un ērti kontrolējiet visus tvaika nosūcēja iestatījumus, izmantojot programmu Home Connect, piemēram, tā automātisko darbības ilgumu pēc izslēgšanas. Tas ļaus jums pilnvērtīgāk pievērsties ēdiena gatavošanai.

Visi tvaika nosūcēji ar Home Connect

Beidzot – jūsu viedtālrunis vairs nebojā noskaņu.

Bieži vien ēdiena gatavošana ir aizraujoša un relaksējoša. Tagad tā var kļūt par spilgtu notikumu. Jaunā Bosch tvaika nosūcēja gaisma EmotionLight sniedz iespēju viegli radīt ideālu atmosfēru ēdiena gatavošanai un baudīšanai. Vienkārši mainiet gaismas krāsu atbilstoši noskaņojumam ar programmu Home Connect un skatiet virtuvi jaunā gaismā.

Visi tvaika nosūcēji ar Home Connect

Jautājumi ir svarīgi. Bet atbildes ir vēl svarīgākas.

Šeit jūs atradīsiet dažus biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Home Connect.

Bieži uzdotie jautājumi

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Lai izmantotu jauno Bosch sadzīves tehniku ar Home Connect funkciju, jums nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar Wi-Fi. Šīm iekārtām paredzēto Home Connect programmu var bez maksas lejupielādēt App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.*

Home Connect ir Home Connect GmbH pakalpojums.

Home Connect

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Vispusīgs viedais risinājums: Home Connect pat sniedz palīdzību ar jūsu Bosch sadzīves tehniku, ja kaut kas nedarbojas 100 %. Programma Home Connect nodrošina noderīgus padomus un paņēmienus, kas sniegs atbildes uz lielāko daļu jūsu jautājumu. Ja tomēr neatradīsiet vajadzīgās atbildes, varat izmantot Home Connect palīdzības tālruni, lai sazinātos ar mūsu klientu servisu, kas vienmēr ir gatavs nodrošināt jums piemērotas iespējas un risinājumus. Nepieciešamības gadījumā mūsu Bosch servisa tehniķi var ierasties jūsu mājās un novērst problēmu. Kompetenti, ātri un vienkārši.

* Atkarībā no versijas atšķiras programmas Home Connect iOS un Android variantu funkcionalitāte. Plašāku informāciju skatiet programmas informācijā App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!