Sīkdatņu izmantošana.

Bosch tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jūs varētu ievietot preces savā iepirkumu grozā, tiešsaistē rezervēt inženiera apmeklējuma laiku un atļaut Bosch apkopot anonīmus statistikas datus, lai palīdzētu uzlabot tīmekļa vietnes darbību. Ja vēlaties turpināt, ignorējiet šo ziņojumu. Ja vēlaties iepazīties ar plašāku informāciju par izmantotajām sīkdatnēm un to, kā pārvaldīt savus iestatījumus, noklikšķiniet uz labajā pusē redzamajām saitēm.

 

Home Connect

Trauku mazgājamās mašīnas ar Bosch Home Connect

Sniegsim jums nelielu padomu: jūsu viedtālrunī ir pieejams liels daudzums padomu.

Jūsu mamma nav vienīgais trauku mazgāšanas eksperts. Arī jūsu trauku mazgājamā mašīna to ļoti labi pieprot. Vienkārši lūdziet padomu Easy Start programmā Home Connect, un tā ieteiks jūsu traukiem piemērotāko programmu. Tādējādi jūsu mājās vienmēr būs labākais trauku mazgāšanas eksperts – pat tad, kad mamma nebūs atnākusi ciemos.

Visas trauku mazgājamās mašīnas ar Home Connect

Kas dzīvē ir būtiskākais? Noteikti ne trauku mazgāšana.

Kas dzīvē ir būtiskākais? Noteikti ne trauku mazgāšana.

Dzīvē ir daudz svarīgākas lietas nekā domāšana par trauku mazgāšanu. Tādēļ, ja vēlaties, trauku mazgājamās mašīnas var sūtīt pašpiegādes paziņojumus uz jūsu mobilo ierīci, informējot par pašreizējo programmas statusu. Tas nozīmē, ka varat vienlaikus saglabāt kontroli un pievērsties svarīgākām lietām.

Visas trauku mazgājamās mašīnas ar Home Connect

Jūsu trauku mazgājamā mašīna zina, kas tai vajadzīgs. Un tā zina, kā to palūgt.

Vai zināt trauku mazgājamās mašīnas tablešu skaitu mājās? Neuztraucieties, jums tas nav jāzina. Vienkārši ievadiet informāciju programmā Home Connect, atverot 50 tablešu iepakojumu, un viedtālrunī vai planšetdatorā saņemiet pašpiegādes paziņojumu pēc 45 mazgāšanas cikliem. Ir pat pieejama saite, lai veiktu pasūtījumu tiešsaistē. Tālāk kļūst vēl vienkāršāk: pateicoties integrētajai funkcijai Easy Start, trauku mazgājamā mašīna programmā norādīs ideālos iestatījumus attiecīgo trauku mazgāšanai. Ir patīkami strādāt kopā ar kādu, kas spēj domāt patstāvīgi.

Visas trauku mazgājamās mašīnas ar Home Connect

Spožāki kļūst ne tikai jūsu trauki, bet arī jūsu virtuve.

Spožāki kļūst ne tikai jūsu trauki, bet arī jūsu virtuve.

Pats par sevi saprotams, ka Bosch trauku mazgājamā mašīna spīdoši mazgā jūsu glāzes. Jaunums ir tas, kā tā izgaismo jūsu virtuvi. Pateicoties durvīs integrētajai gaismai EmotionLight, jūsu trauku mazgājamā mašīna tiek patīkami izgaismota no iekšpuses. Varat izmantot programmu Home Connect, lai viegli mainītu un izvēlētos gaismas krāsu atbilstoši noskaņojumam. Izvēlieties skatīt mājas darbus citā gaismā.

Visas trauku mazgājamās mašīnas ar Home Connect

Jautājumi ir svarīgi. Bet atbildes ir vēl svarīgākas.

Šeit jūs atradīsiet dažus biežāk uzdotos jautājumus un atbildes par Home Connect.

Bieži uzdotie jautājumi

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Jūs varat paļauties uz mums – mūsu izgudrojumi kalpos visu mūžu.

Lai izmantotu jauno Bosch sadzīves tehniku ar Home Connect funkciju, jums nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar Wi-Fi. Šīm iekārtām paredzēto Home Connect programmu var bez maksas lejupielādēt App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.*

Home Connect ir Home Connect GmbH pakalpojums.

Home Connect

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Jūs varat kontrolēt mūsu viedās ierīces ar savu viedtālruni. Tāpat arī mūsu viedos pakalpojumus.

Vispusīgs viedais risinājums: Home Connect pat sniedz palīdzību ar jūsu Bosch sadzīves tehniku, ja kaut kas nedarbojas 100 %. Programma Home Connect nodrošina noderīgus padomus un paņēmienus, kas sniegs atbildes uz lielāko daļu jūsu jautājumu. Ja tomēr neatradīsiet vajadzīgās atbildes, varat izmantot Home Connect palīdzības tālruni, lai sazinātos ar mūsu klientu servisu, kas vienmēr ir gatavs nodrošināt jums piemērotas iespējas un risinājumus. Nepieciešamības gadījumā mūsu Bosch servisa tehniķi var ierasties jūsu mājās un novērst problēmu. Kompetenti, ātri un vienkārši.

* Atkarībā no versijas atšķiras programmas Home Connect iOS un Android variantu funkcionalitāte. Plašāku informāciju skatiet programmas informācijā App Store vai Google Play Store tiešsaistes veikalā.

Mūsu serviss

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu produktiem, lūdzu rakstiet vai zvaniet mums:

61301613

careline-LV@bshg.com

Izbaudiet Bosch pieredzi

Atklājiet kvalitāti, pilnību un uzticamību.

Atrast pārdevēju

Atrodiet sev tuvākos pārdevējus un servisa veikalus!